Haber

Adaylığı eleştirildi! CHP’nin Muharrem İnce defterini tamamen kapattığı iddia edildi.

Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 100 bin barajını aşarak resmen aday olması muhalefet kanadından tepki almaya devam ediyor.

“SADECE NEDEN BİR ZİYARET OLACAK”

Adaylığından çekilme davetlerine olumsuz yanıt veren Muharrem İnce, bugün yaptığı açıklamada Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme daveti beklediğini yinelerken, CHP kanadı bu tepenin kalması gerektiğine karar verdi. bir nezaket ziyareti kapsamında

“ADAYLIK KONUSUNDA DİRENÇ ÇOK ​​BÜYÜK”

Ankara kulislerine düşen son teze göre CHP, yarıştan çekilme davetlerini hiçe sayan Muharrem İnce’nin defterini kapatmaya çok yaklaştı. İnce’nin adaylıkta ısrarcı olduğu ve “ikna olmadığı” görüşünün hakim olduğu CHP’de bazı partililerin Muharrem İnce hakkında uyarıldığı öğrenildi.

MUHARREM İNCE’DEN TARAFLARA UYARI

İddiaya göre, özellikle parti kimliği taşıyan ve sözleri CHP adına söylenmiş sayılacak kişilere, ‘İnce’yi asla kötü konuşmayın’ denildi. Diken’de yer alan habere göre çekilme ihtimalini görmeyen CHP, İnce’nin mevcut ve potansiyel seçmenini ‘kırmadan ve dökmeden’ ikna etmeye çalışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu